מתחתנים? הגעתם למקום הנכון!

אחרי שמצאתם אולם ובחרתם להציב קישוט נוצץ על כל שולחן הגיע הזמן לבחור די ג'יי לחתונה.

תפקידה של המוזיקה לרגש את האורחים בכניסה לחופה, להקפיץ את החברים הטובים, לשיר בקולי קולות ולהטריף את רחבת הריקודים.

משלב קבלת הפנים עד שתחליטו לשלוח את אחרון האורחים הביתה - אסור לה להפסיק!

אז למה אתם מחכים?! פנו אליי עוד היום לבדיקת התאריך שלכם, נשמח להפוך את החתונה שלכם 

לבלתי נשכחת!

די ג'יי נועם זלאיט, בדיקת תאריך פנוי.png

MEET THE DJ'S

די ג'יי איתן אסדו _ די ג'יי לחתונה _ תקל

איתן אסדו      

איתן אסדו התחיל את דרכו כדי ג'יי כבר שהיה בן 20 המוסיקה סחפה אותו והפכה להיות כל חיו, באופן הייחודי לו מצליח להביא את הטכניקה של עולם המועדונים וחיי הלילה לאירוע שלכם. הוא החל במועדונים אשר נכבשו על ידיו בסערה ובמקביל ניגן באירועים והתאהב בזה עם ניסיון של למעלה מעשור בעולם התקלוט איתן יודע איך להתאים את הבחירה המוסיקלית לכל אירוע באופן מקצועי ומצליח לקרוא את הקהל יחד עם הנשמה הגדולה והאנרגיות המשוגעות שלו הוא מצליח להכניס אתכם לעולם המוסיקה ולעשות לכם ערב בלתי נשכח.

נועם זלאיט

אחריי עשר שנות עבודה בחיי הלילה של תל אביב החליט נועם זלאיט שמשהו חסר בתחום החתונות של מדינת ישראל, מתוך ידיעה שמוסיקה יכולה לשנות את הכול – לשפר מצב רוח, להכניס למוד נוסטלגי, לגרום לרצון לזוז, להשתולל, ולהפוך כל אירוע למושלם

"מאז ומתמיד נמשכתי למוסיקה וההשפעה שלה על אנשים ריתקה אותי. את המשיכה הזו הפכתי למקצוע והיום המוסיקה היא כלי עבורי להגיע לליבם של אלפי אנשים ובעיקר לשמח.

אחרי שנים של ניסיון בתחום, עם וותק של אלפי חתונות יש לי את הביטחון לומר לכם שהחתונה שלכם תהיה בלתי נשכחת"

פיני הילס    

פיני הילס חי ונושם את עולם המוסיקה מאז ומתמיד. מכיר את כל הסגנונות והאוספים הקימיים. הרצון לשמח אנשים באמצעות המוסיקה תמיד בער בו, עד שהחליט להפוך את התחביב למקצוע והלך ללמוד כיצד לעשות זאת. במהלך השנים הספיק לעשות מאות חתונות ואלפי מסיבות במועדונים הנחשבים באזור המרכז והשרון.באמצעות הניסיון והמקצועיות שצבר פיני מרגיש ויודע לקרוא את הקהל וכך מתאים את עצמו ובונה לכם ערב בלתי נשכח תוך מתן דגש על יחס אישי, מקצועיות, חדשנות ויצירתיות.היכולת להתאים את סוג המוזיקה, להתחבר לחתן ולכלה ולהבין מראש מה אופי החתונה, תורם בהפיכת הערב להצלחה מסחררת.

די ג'יי נועם זלאיט | די ג'יי לחתונה | תקליטן לחתונה | תקליטנים | דיג'יי

  • Facebook
  • Instagram